KINGPOOL kombi mini tablety 1 Kg

Upozornění:Používejte biocidní přípravky bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Bezpečnostní upozornění GHS03 - oxidační látky...
Doporučená nabídka PETABO.cz

Skladem • 1 varianta65 Kč87 % • 145 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč95 % • 14 157 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta100 % • 654 recenzíDalší informace

bazény
Forma
tablety

Bezpečnostní upozornění

GHS03 - oxidační látky GHS05 - korozivní a žíravé látky GHS07 - dráždivé látky GHS09 - látky nebezpečné pro životní prostředí

Obsah nebezpečných látek

Pozor! Nepoužívejte s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

EUH206

Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

H272

Může zesílit požár; oxidant.

H302

Zdraví škodlivý při požití.

H318

Způsobuje vážné poškození očí.

H335

Může způsobit podráždění dýchacích cest.

H410

Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

P101

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

P102

Uchovávejte mimo dosah dětí.

P210

Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

P221

Proveďte preventivní opatření proti smíchání s hořlavý

• Zadne
    • Vůbec nevlockuje

Po třech letech co máme bazén jsme poprvé koupili před měsícem tyto tablety pod touto značkou a voda zakalená,vůbec se nedělá na dně špinavá usazenina k vyluxovani....takže vyhozenych 200 kc

• , zakoupeno v KHL Premium

• Dlouho vydrží kvalitně pracují a zabraňují tvorbě řas atd.

Máme bazén 4m3 kartušovou filtraci 2m3/hod když jsme používali chemii azuro musely jsme přidávat savo a když jsem v týdnu nepřidal savo voda už byla méňe průzračná když jsme si řekli že změníme výrobce chemie koupili jsme chemii marimex s tou už to bylo na dobré cestě když jsem týden nepřidal savo nic se nestalo až po 14ti dnech bez filtrování když jsem byl na dovolené se začaly tvořit řasy panák sava to vyřešil když jsme tak náhodou narazili na chemii kingpool a říkali jsme že to neznáme a prodavačka nám jo doporučila tak jsme je vzali a spokojenost od první chvíle už asi dva měsíce ani kapka sava a voda čisťounká jak diamanty nádhera ale musí se častěji filtrovat bez filtrování je to špatné filtrace nastavena na 8h deně a žádný problém teď má voda 30°C a pořád super