VODNÁŘ Guanicid 1l

TOP 39 v kategorii Bazénová chemie

VODNÁŘ Guanicid 1l

Tekutý přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hygienické ošetření vody v domácích bazénech. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám a plísním a nezpůsobuje alergie...
Garantovaný nákup z OK ZAHRADY s.r.o.

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč97 % • 16 117 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta102 Kč94 % • 277 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 101 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta102 Kč87 % • 4 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 907 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta79 Kč92 % • 511 768 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč88 % • 155 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč89 % • 1 364 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 2 879 recenzíDalší informace

Guanicid je tekutý přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hygienické ošetření vody v domácích bazénech s filtrací a bez filtrace. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním. Bazénová chemie bez chloru je vhodná pro osoby s citlivou pokožkou, pro malé děti. Je vhodná pro malé koupací zahradní bazény. Díky guanicidu bude voda bez řas a zelené vody, kterou řasy způsobují.

Jak funguje

Guanicid je roztok elektricky kladně nabitého polymeru, který usmrcuje mikroorganismy kontaktem s jejich záporně nabitou buněčnou membránou. Voda ošetřená Guanicidem není cítit po chloru, nedráždí pokožku ani sliznice a nezpůsobuje alergie. Je tedy vhodný pro osoby s velmi citlivou pokožkou a pro malé děti.

Typ
bezchlorové
1 kg
Forma
roztoky
Určení
bazény

• , zakoupeno v Bazénová chemie Vodnář

Již několik let ho používám a jsem velice spokojený.
    Jednoduché dávkování .
    Bez zápachu.

• Perfektní voda na citlivou pleť a pro děti
  • , zakoupeno v AZKRMIVA

• Lepší než chor.
    • Dobrá odolnost ve větších teplotách.
    • Dávkuje se jednoduše a nemusí často, téměř okamžité koupání i po dávkování.
    • Voda není cítit chemií.
    • Žádné vyrážky po koupání.
    • Vhodné i pro malé děti a alergiky.
    • O něco více peněz než chlor.

Typ
bezchlorové
1 kg
Forma
roztoky
Určení
bazény

Dávkování

Po napuštění bazénu je nutné nejprve upravit pH vody na úroveň 7,2-7,6. Počáteč­ní dávku 30ml/m3 aplikujte přímo do vody (případně přes filtrační zařízení). Ošetření provádějte bez přítomnosti osob v bazénu. Koupat se je možno po důkladném promí­chání bazénové vody za asi 15 až 30 minut, kdy je dosažena 100% dezinfekční účin­nost. Následně dávkujte 15ml/ m3 každých 10 dnů, při vysokých teplotách každých 7 dnů nebo po extrémním zatížení.

Dávkování

Bezpečný

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Guanicid 1l

Guanicid je tekutý přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hygienické ošetření vody v domácích bazénech (krytých i venkovních) s filtrací i bez filtrace. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám a plísním.
Guanicid je tekutý přípravek pro bezchlorovou dezinfekci a hyginenické ošetření vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací a bez filtrace. Má výrazný účinek proti bakteriím, řasám, virům a plísním. Guanicid je roztok elektricky kladně nabitého polymeru, který usmrcuje mikroorganismy kontaktem s jejich záporně nabitou buněčnou membránou. Voda ošetřená Guanicidem není cítit po chloru, nedráždí pokožku ani sliznice a nezpůsobuje alergie. Je to tedy vhodný pro osoby s velmi citlivou pokožkou a pro malé děti.Úvodem Velmi nás těší, že vám všem, kteří hledáte alternativu vůči chlorové chemii, můžeme představit a nabídnout nový přípravek, který vám zpříjemní zážitek z rodinného koupání.
Guanicid je jako váš rodinný vůz, který splňuje všechny vaše nároky na výkon, prostor, pohodlí a cenu.Působí širokospektrálně, nemá vliv na pH vody, vydrží vyšší teplotu vody, aniž by ztratil účinnost, nepoškozuje nijak konstrukci ani technologii bazénu, ale především nevysušuje pokožku, nedráždí oči ani sliznice, nevyvolává alergické reakce, dávkuje se pouze 2x měsíčně a pozor – náklady na provoz se již blíží dezinfekci chlorovou chemií.A co víc, tyto dva druhy dezinfekce lze v průběhu sezóny kombinovat. Guanicid se nevypaří ani nerozloží, pokud voda není zatížena.
Guanicid je řešením pro majitele rodinných bazénů, kteří hledají, jak se koupat zdravě, bez nutnosti stavebních zásahů a výdajů navíc. Jako zdravou bazénovou vodu chápeme tu, která je čistá a bez řas či zárodků nemocí, ať se již o to postaral chlorový, bezchlorový či jiný systém.Zaznamenáváme stále větší poptávku po jiném způsobu dezinfekce vody, než je chlorová, a to z dobře známých důvodů zápachu, pálení sliznic i vysušené pokožky. Právě zde je skvělou volbou Guanicid, který nepříjemné vlastnosti eliminuje, aniž bychom se muselí bát, že voda není ošetřena. Pro zdravé koupání stačí udržovat ve vodě koncentraci Guanicidu odpovídajícího asi litru sirupu rozpuštěnému v 25metrovém plaveckém bazénu.
Guanicid lze použít ihned bez dávkovacího zařízení, podle velikosti bazénu odhadnete čtvrt až půl litru a každých trnáct dnů, když večer po koupání běží filtrace, odlijete z láhve přímo do vody. Filtrace se postará o zbytek. V případě předávkování se vůbec nic nestane, niják vám neuškodí, jen počkáte delší dobu do dalšího přidání. Provoz s Guanicidem je poměrně úsporný.
Guanicid obsahuje aktivní látku organický polymer, který je sice skvělý dezinfektant, ale neumí zoxidovat organické nečistoty, jež se v zatížené bazénové vodě tvoří. Jeho účinek proto musíme kombinovat s kyslíkovou chemií
Pamatujte:
Komplikace si můžete ve většině případů ušetřit pravidelným kontrolováním pH a dezinfekce. Odstraňování komplikací je pak finančně i časově náročné. Dávkování jednotlivých přípravků v případě komplikací je uvedeno na etiketách

Zjednodušte si obsluhu vašeho bazénu nebo vířivky. Stáhněte si do mobilního telefonu aplikaci MY POOL DOCTOR.

Dokumenty

• , zakoupeno v Bazénová chemie Vodnář

Již několik let ho používám a jsem velice spokojený.
    Jednoduché dávkování .
    Bez zápachu.

• Perfektní voda na citlivou pleť a pro děti
  • , zakoupeno v AZKRMIVA

• Lepší než chor.
    • Dobrá odolnost ve větších teplotách.
    • Dávkuje se jednoduše a nemusí často, téměř okamžité koupání i po dávkování.
    • Voda není cítit chemií.
    • Žádné vyrážky po koupání.
    • Vhodné i pro malé děti a alergiky.
    • O něco více peněz než chlor.

Vodnář (značka)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v PetChoice.cz

Používám do bazénu každý rok. Vyhovuje

Vodnář (značka)

Děkujeme za vaši pozitivní reakci na náš produkt. Při jakýchkoli dotazech na naše produkty nás neváhejte kontaktovat na chatu https://www.bazenovachemie.cz popř. pro snadné používání produktů Vodnář

• , zakoupeno v diskont drogerie

lepší a levnější než kyslíková chemie z Mountfieldu

Vodnář (značka)

Děkujeme za vaši pozitivní reakci na náš produkt. Při jakýchkoli dotazech na naše produkty nás neváhejte kontaktovat na chatu http://www.bazenovachemie.cz popř. pro snadné používání produktů Vodnář využijte aplikaci pro mobilní telefony http://www.my-pool-doctor.cz

Doporučuji.

• , zakoupeno v Bazénová chemie Vodnář

Produkt používám již druhou sezonu a jsem maximálně spokojená.

• funguje

• , zakoupeno v OK-shop

• - vhodná do dětských bazénů bez filtrace
    • - nevím

- používáme krátce a zatím spokojeni

Vodnář (značka)

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení našeho produktu Guanicid. V případě jakýchkoli dotazů s aplikací produktů Vodnář nás neváhejte kontaktovat na chatu www.bazenovachemie.cz

• , zakoupeno v Bazénová chemie Vodnář

S tímto výrobkem jsem zatím spokojená.

Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení